Koniec z długimi poszukiwaniami produktów, przedmiotów i ubrań – proste w montażu taśmy LED sprawią, że już nic nie ukryje się w ciemnym zakamarku szuflady.

Ani w kuchni podczas gotowania, ani w garderobie przygotowując się do wyjścia, nie mamy czasu na długotrwałe poszukiwania – te mogą łatwo doprowadzić do irytacji. Tymczasem najczęściej okazuje się, że potrzebne nam rzeczy były w szufladzie, tylko ich zwyczajnie nie zauważyliśmy. Rozwiązaniem dla tej sytuacji będzie odpowiednie doświetlenie szuflad.

Taśmy LED – energooszczędne

W tym celu warto wyposażyć je w taśmy LED – energooszczędne i proste w obsłudze rozwiązanie, które dzięki prostocie montażu każdy może zainstalować samemu. Taśmy LED stanowią znakomite uzupełnienie oświetlenia ogólnego, które często do szuflad nie dociera – zasłaniamy je choćby schylając się po potrzebne przedmioty.

Dodatkowo możliwe jest dopasowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb. Taśmy można samodzielnie przyciąć i dostosować do wielkości szuflady – wklejając do profilu dedykowanego do takich rozwiązań, a następnie za pomocą specjalnych mocowań zamontować do boków korpusu szafki. Ponadto wybierając przełącznik sensoryczny lub mechaniczny zapewnimy sobie uruchamianie oświetlenie w momencie otwarcia szuflady.