Czas skończyć z bałaganem w przedpokoju – wszystko dzięki funkcjonalnemu i wygodnemu rozwiązaniu, jakim jest cargo do butów. Dzięki niemu obuwie zawsze znajdzie się na swoim miejscu.

Wchodzę do domu, zamykam za sobą drzwi i zdejmuję buty. To samo robią kolejni domownicy, tworząc razem rządek obuwia niczym na sklepowej wystawie. Znajomy widok? Dla wielu zapewne tak. Czas jednak skończyć z tym nawykiem, który sprawia, że od progu ma się wrażenie panującego bałaganu.

Rozwiązaniem są cargo na buty – oparte na prowadnicach i łożyskach kulkowych wysuwane kosze, które działają na tej samej zasadzie co te do przechowywania produktów w kuchni. Obuwie może być chowane w cargo dostępnych w dwóch wersjach: pierwsza zapewnia poziomy wysuw jednej półki i jest idealna do niskich szafek.

Pionowej półki wysuwane z boku szafy

Druga to 2 lub 3 umieszczone w pionowej linii półki wysuwane z boku szafy, które mogą być umieszczane po jej lewej lub prawej stronie. Obuwie w półkach opiera się na metalowych rurkach, a dzięki pełnemu wysuwowi jego wkładanie i wyjmowanie odbywa się bardzo wygodnie. Dzięki temu każda para butów zawsze trafia na swoje miejsce, co pozwala na łatwiejsze zachowanie porządku i utrzymanie obuwia w dobrym stanie przez dłuższy czas.