zlewy_granitowe
Kuchnia

Zlewozmywaki kuchenne granitowe jednokomorowe

0 76

Zlewozmywak to bez najmniejszych wątpliwości jeden z najbardziej kluczowych elementów w kuchni. Każdy projekt tego pomieszczenia, czy to stworzony na potrzeby budowy nowego domu, czy też modernizacji już istniejącego, zawsze zawiera zlewozmywak. Na rynku istnieje cała grupa zlewozmywaków, dla Państwa wygody przedstawiliśmy wygląd tych najpopularniejszych a możemy spotkać:

Zlewozmywaki kuchenne:

zlewozmywaki_kuchenne

Zlewozmywaki granitowe:

zlewozmywaki_granitowe

Zlew granitowy:

zlew_granitowy

Zlew kuchenny:

zlew_kuchenny
zlewozmywaki narożne:

zlewozmywaki_narozne
Żaden zlew oczywiście nie ma prawa bytu bez baterii zlewozmywakowej:

bateria_zlewozmywakowa
zlewozmywaki jednokomorowe:

zlewozmywaki_jednokomorowe
zlewy granitowe:

zlewy_granitowe

zlewozmywaki wpuszczane:

zlewozmywaki_wpuszczane
zlewy ceramiczne:

zlewy_ceramiczne
zlewozmywaki dwukomorowe:

zlewozmywaki_dwukomorowe

 Możemy zastanawiać się nad tym, z jakiego materiału będzie wykonany. Musi się on bowiem dobrze komponować z pozostałymi elementami wyposażenia kuchni. Ostatnimi czasy bardzo popularne są zlewy wykonane z materiałów imitujących kamienie, takie jak marmur czy granit a nawet zlewy wykonane z tychże właśnie minerałów. Jeżeli jednak nie mamy pewności czy tak awangardowe materiały spiszą się w naszej kuchni, bądź też nie wiemy, jakich urządzeń finalnie użyjemy w tym istotnym pomieszczeniu, zawsze  możemy zdecydować się na klasyczny zlewozmywak wykonany ze stali szlachetnej.  Pasuje on zdecydowanie do niemal każdej możliwej konfiguracji kuchni.  Drugą cechą zlewozmywaka jest ilość komór które posiada.

Generalnie obowiązuje zasada: im większa kuchnia, tym większy zlew. Jednak, posiadając nawet bardzo dużą kuchnię, warto jednak oszczędzić nieco miejsca i zdecydować się na zlewozmywak „półotorakomorowy” – czyli taki, który posiada jedną, pełnoprawną komorę oraz ociekacz ze zintegrowaną, mniejszą komorą. Jest to rozwiązanie nie ustępujące szczególnie w funkcjonalności temu tradycyjnemu. Jak ognia natomiast należy unikać jednokomorowych zlewów, które pozbawione są ociekacza. Instalowanie podobnego urządzenia nad zlewem, nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż nieuchronnie będzie prowadziło do zwiększenia ilości potłuczonych talerzy. Jeżeli więc jesteśmy względnie regularnymi użytkownikami kuchni, warto dobrze się zastanowić zanim kupimy zlewozmywak. Służy on wszak nie tylko zmywaniu naczyń, ale tez przygotowywaniu posiłków i z tej przyczyny, jest dość istotnym elementem wyposażenia każdego domostwa.

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Losowe Porady:

Twój dywan ma wgniecenia po meblach lub krzesłach? Wystarczy położyć w miejscu wgnieceń kostki lodu - gdy wgniecenia znikną, musisz szybko zabrać kostki z podłogi.

http://www.krolmeble.pl/16-krzesla-fotele-biurowe

porady domowe dla kobiet

Jeżeli często gotujesz, a olej pryska po Twoim ciele oraz całej kuchni wystarczy podczas smażenia, na początku dodać odrobinę soli.
https://idealdesign.pl/krzeslo-skladane-nardi-zac

Przydatne informacje o malowaniu:

Zanim zaczeniesz bawić się w malarza i sam sprubujesz odnowić swój dom poznaj kilka podstawowych trików, które ułatwią nam tę czynność:

  1. wałek do malowania oczyszć przy pomocy rolki do ubrań. Ściągnie on z niego drobiny kurzu, nitki co może być przyczyną zabrudzeń na ścianie
  2. korytko do farby wypełnij folią aluminiową dzięki temu nie będziesz musiał go szorować. Po skończonym malowaniu zdejmij folię i wyrzuć.
  3. Aby ułatwić sobie malowanie wykorzystaj plastikową butlę z płynu do spryskiwacza czy też mleka. Są one szersze od puszki co znacznie ułatwi nam nabieranie farby, natomiast góra gdzie znajdowała się zakretka idealnie nada się jako uchwyt na pędzel.
  4. nanieś wazelinę na drobne elementy, których nie jesteś w stanie zabezpieczyć przed pomalowaniem np. śrubki, uchwyty. Nawet jeśli zostaną one pomalowane, po wyschnięciu bardzo łtwo je wyczyścisz

Korzystaj tylko ze sprawdzonych producentów farb oraz produktów gruntujących. Polecamy farby kabe. Kabe to nie tylko farby, producent dostarcza różnego typu materiały budowlane takie jak: tynki, kleje,

Godni Polecenia Architekci:

Chcesz znaleźć się w tym gronie, koniecznie skontaktuj się z naszą redakcją, przedstaw wykonane przez Ciebie projekty a my zdecydujemy czy warto Cię polecić.

Recent Comments