lampy_w_pokoju_dziecka
Lampy

Lampy dziecięce

0 46

Urządzają jakiekolwiek pomieszczenie najważniejsza rzeczą jest oświetlenie. Pokój dziecka jest najważniejszym miejscem dla niego, w którym spędza dużo czasu.

Wybierając lampy do pokoju dziecka musimy pamiętać, że dziecko nie tylko śpi w tym pokoju, ale również bawi się, uczy. Przy zakpi musimy wziąć pod uwagę to, że światło z lampy powinno być równomierne oraz jasne.  Możemy wybrać lampę sufitową, lub reflektory. Dobranie lampy do aranżacji pokoju nie powinno sprawić nam trudności, gdyż wybór lamp dziecięcych w sklepach jest bardzo duży. Jedna lampa w pokoju dziecinnym nie wystarczy. Po tym jak wybierzemy miejsce, gdzie umieścimy oświetlenie główne należy pomyśleć o oświetleniu dodatkowym to znaczy o lampkach na biurko bądź szafkę, kinkietach oraz innych lampach punktowych. Każde miejsce w pokoju dziecka powinno być dobrze oświetlone. Biurko, przy którym dziecko się uczy, rysuje powinno być oświetlone. Światło również powinno znaleźć się przy łóżku, kinkiety, czy lampa do gniazdka ułatwią czytanie na dobranoc jak i zasypianie, natomiast słabsze światełko nocne da naszemu dziecku poczucie bezpieczeństwa podczas snu. Do oświetlenia biurka powinniśmy zakupić lampkę biurowa, która ma możliwość regulowania klosza oraz ramienia.

lampa_dla_dziecka

ciekawe_lampy_dla_dziecka

Lampkę na biurku powinniśmy ustawić po przeciwnej stronie ręki, którą nasze dziecko piszę, czy rysuje. Odpowiednio ustawiając lampkę ułatwimy naukę dziecku, gdyż nie będzie sobie zasłaniało światła. Ozdobne klosze nadadzą uroku i nastroju całemu pomieszczeniu. Przy wyborze żarówek najlepsza będzie żarówka o ciepłej mlecznej barwie, najlepsza będzie energooszczędna.

lampy_dzieciece

lampy_do_pokoju_dzieciecego

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Losowe Porady:

Twój dywan ma wgniecenia po meblach lub krzesłach? Wystarczy położyć w miejscu wgnieceń kostki lodu - gdy wgniecenia znikną, musisz szybko zabrać kostki z podłogi.

Solid wood flooring

porady domowe dla kobiet

Jeżeli często gotujesz, a olej pryska po Twoim ciele oraz całej kuchni wystarczy podczas smażenia, na początku dodać odrobinę soli.
http://jagagarden.pl

Przydatne informacje o malowaniu:

Zanim zaczeniesz bawić się w malarza i sam sprubujesz odnowić swój dom poznaj kilka podstawowych trików, które ułatwią nam tę czynność:

  1. wałek do malowania oczyszć przy pomocy rolki do ubrań. Ściągnie on z niego drobiny kurzu, nitki co może być przyczyną zabrudzeń na ścianie
  2. korytko do farby wypełnij folią aluminiową dzięki temu nie będziesz musiał go szorować. Po skończonym malowaniu zdejmij folię i wyrzuć.
  3. Aby ułatwić sobie malowanie wykorzystaj plastikową butlę z płynu do spryskiwacza czy też mleka. Są one szersze od puszki co znacznie ułatwi nam nabieranie farby, natomiast góra gdzie znajdowała się zakretka idealnie nada się jako uchwyt na pędzel.
  4. nanieś wazelinę na drobne elementy, których nie jesteś w stanie zabezpieczyć przed pomalowaniem np. śrubki, uchwyty. Nawet jeśli zostaną one pomalowane, po wyschnięciu bardzo łtwo je wyczyścisz

Korzystaj tylko ze sprawdzonych producentów farb oraz produktów gruntujących. Polecamy farby kabe. Kabe to nie tylko farby, producent dostarcza różnego typu materiały budowlane takie jak: tynki, kleje,

Godni Polecenia Architekci:

Chcesz znaleźć się w tym gronie, koniecznie skontaktuj się z naszą redakcją, przedstaw wykonane przez Ciebie projekty a my zdecydujemy czy warto Cię polecić.

Recent Comments